Archanděl Rafael

V posledních letech bylo opět mnoho napsáno o andělech, byly natáčeny filmy, kde nebeští pomocníci konají u člověka službu. Existuje také mnoho zpráv, kde lidé popisují setkání s anděli.

Andělé vždycky člověka fascinovali.

Současný velký zájem o anděle je znamení toho, že stále více lidí začíná být v době, ve které potřebujeme velmi nutně pomoc „zhora“, pozornější a upřímnější vzhledem k vlastním pocitům a tušením. Dnes se cítí stále více lidí připraveno k tomu, aby tato často tušená a pociťovaná setkání s anděli strážnými začali brát vážně. Andělé ztělesňují Boží ideál člověka. Anděl je bod Světla, který je silou své vibrace schopen se zdržovat v různých atmosférách.

Posvátnému proudění pátého Božího paprsku ve smaragdově zeleném Světle věnuji svůj úkol skutečného zdraví těla, Ducha a duše ve smyslu kosmického pořádku a všeobsahující pravdy.

Opravuji omezující myšlenkové struktury, měním je na život podporující síly. Mísím modrou Boží moudrosti. Z toho vzniká zelený koncentrát růstu, léčení a skutečného vnitřního bohatství.

Počet zasvěcení:

Předpoklady: kdokoliv

Cena: Kč 2.000,-