Energy-reiki – symboly

Existence silových symbolů reiki byla diskutována a debatována především na internetu a ve skupinách. Neexistuje žádné souhlasné mínění o jejich povaze, i když existuje souhlas, že jsou symboly účinné jak při zvýšení, tak také při směrování energie reiki. Možná je nejčistší analogie s čočkou. Jako zvětšovací sklo, které zesiluje sluneční paprsky jejich směrováním do jednoho malého bodu, tak se zdá, že symboly reiki mají stejný efekt na energii reiki. U některých symbolů je tento fenomén výraznější, než u jiných.
Zdá se, že všechny varianty jednoho symbolu skutečně působí. Poukazuje to na to, že dvoudimenzionální přirozenost symbolů, které byly předávány Usui Sensei (a ostatními), je jen holou reprezentací skutečně involvovaných energií. Také je mnoho praktikujících reiki silně přesvědčeno, že jejich průvodci reiki symboly jednoho druhu mění, než jsou užity. Potom jsou symboly pravděpodobně symboly symbolů.

Tato představa je podporována četnými zprávami o symbolech, které byly viděny v „nadpozemských“ barvách, jakož i v nejrůznějších barvách normálního spektra. Existují také četné zprávy o symbolech, které byly viděny v různých způsobech pohybu. Také existují zprávy o symbolech, které se pohybují multidimenzionálně a/nebo mají multidimenzionální komponenty.

Počet zasvěcení: 5

Předpoklady: pro předávání dál jakýkoliv mistrovský stupeň

Cena: Kč 3.500,-