Helios

Sluneční systém energií Helios

Vize o vzniku slunce a země:  vidím jak z potencionálního tmavého vědomí – tmy bez světla, vědomí, v kterém je vše možné vznikl nejprve obrovský zvuk, hluboký a čistý a vzniklo sedm bytostí, velkých, větších než slunce. A ty bytosti začaly z vědomí tvořit nejprve slunce a pak dvanáct planet našeho systému. Vždy před tím, než vzniklo cokoliv světlého a hmotného zněly různé zvuky, hudba. Tyto bytosti bez jakékoliv pochybnosti byly vedeny přímo vědomím.

Tvořily slunce – praduchovní základ životy, světla a energie. Tvorba byla úžasná, postupně se k duchovnímu světlu připojil i živel ohně, aby mohlo slunce vyživovat.

Toto slunce dalo svou esenci a vložilo ji do dalších dvanácti planet. Je to praduchovní původní světlo této části univerza. Potom se planety začaly zhušťovat a bytosti nosily informace z nekonečných vesmírů, a vkládaly je do planet. Vložily se i ostatní živly a já jsem se cítila být bytostí, která tvořila Zemi. S takovou láskou a úžasným elánem se z vědomí temnoty stvořila planeta plná lásky a veškeré potencionality, Země.

Při napojení se na energie prasvětla se energie sloučily s nynějšími novými energiemi.

Počet zasvěcení: I. stupeň – 3 zasvěcení, II. stupeň mistr – 3 zasvěcení

Cena: Kč 1.500,- za jeden stupeň

Předpoklady: jakýkoliv mistr