Isis Seichim

Seichim pochází z egyptského slova „Sekhem“, které se překládá jako „Síla sil“.

Seichim je prastaré a svaté. Je to pokročilá forma léčení pokládáním rukou; jeho charakteristika je zvuk a symboly a říká se, že je Seichim prapůvodní formou všech systémů, které léčí pokládáním rukou. Předpokládá se, že Seichim původně vzniklo v časech Atlantidy. V nové době se dá Seichim vysledovat zpět až k mayské civilizaci v Jižní Americe, než bylo zavedeno v Egyptě. Jiní ovšem tvrdí, že je původem ze starého Egypta. I když je jeho esence prastará, můžeme se dnes dívat na Seichim jako na systém nový a vzrušující. Seichim je více, než jednoduché léčení pokládáním rukou, Seichim je pokročilou formou telepaticky nastaveného léčení a vede k většímu rozvoji a pochopení tvého duchovního Já.

Seichim je formou léčebné energie s jinou vibrační frekvencí, než zdejší reiki. Zde můžeme pracovat cíleně s určitými tématy. Také zde je používána metoda pokládáním rukou i léčení na dálku. Energie je popisována jako perleťová nebo opalizující. Avšak se všemi energiemi, lhostejno jako vypadá kanál, přijde energie taková, jaká je přenášena. Když vidíš tuto energii jako červenou, potom je pro tebe Seichim červené. I když někdo jiný vidí tuto energii zelenou, neznamená to, že to vidí špatně, protože energie přichází taková, jakou ji potřebuješ. Isis Seichim je pociťována jako velmi ženská. Je jako krásná, teplá koupel nebo čokoládová tyčinka, jako štěňátko, pohodlná a velmi láskyplná. Pracujeme-li s touto energií, vidí mnozí z nás Isis nebo cítí její přítomnost. Tato energie je vyživující, utěšující a vyživující.

Počet zasvěcení: dvě

Předpoklad: pro Isis Seichim uživatelský stupeň I. je předpokladem reiki II

pro Isis Seichim mistrovský stupeň je předpokladem Mistr Reiki v těchto energiích: III. st. kundalini-reiki, New Usui Reiki nebo Shamballa 1024, Karuna nebo Usui III.

Předpoklady: nejméně 1 rok praxe

Cena: Kč 3.500,-