KarmicDistance

O karmě bylo již mnoho napsáno. Pojednávají o ní i prastaré tisky. Učí nás ještě dnes o zákonu karmy. A také v naší době je popisována většinou jako „Zákon příčiny a následku“.

Zákon karmy není však zákonem přírodním, který se uplatňuje tak, že vnější síla působí na člověka, nýbrž je to psychická funkce. Jako takové nejsou síly karmy místní, tedy vázané na prostor nebo psychickou konstelaci sil, nýbrž jsou vázané jedině na toho určitého člověka a jeho strukturální komponenty.

KarmicDistance je atraktivní nová varianta energie, která pochází od Martyn Pentecost. Jejím základem jsou techniky Usui-Reiki a pracuje s pěti symboly. Pracuje s typem reiki-energie, který se specializuje na představení karmy a zabývá se různými problémy, které vznikají z negativních karmických událostí.

V první řadě jde o očistnou reiki a přináší silné energetické frekvence do neřešených karmických oblastí, léčí karmické stíny a spojuje tě s tvými duchovními průvodci a tak umožňuje kompletní osvobození tvé negativní karmy.

Počet zasvěcení: 1

Předpoklady: Usui reiki min. 2. stupně

Cena: Kč 3.000,-