Gold-Reiki

Gold-Reiki Mistr/učitel (s certifikátem)

Vzdělání Gold-Reiki je třístupňový zasvěcovací program. Po třetím zasvěcení dosáhneš úrovně Mistra a můžeš do Gold-Reiki zasvěcovat i ostatní. (Předpoklad: Kundalini-Reiki Mistr/učitel)

Gold-Reiki je možností, jak zvýšit a zjemnit energie Kundalini. Poté, cos ukončil Kundalini-Reiki Mistr/učitel, můžeš pokračovat stupni Booster, které v tobě zesílí působení kundalini. Jedná se o šest zasvěcení. Druhou cestou je pokračovat v Gold-Reiki, která sestává ze tří zasvěcení a končí stupněm Gold-Reiki Mistr/učitel. Gold-Reiki je jiná vibrační frekvence než Kundalini-Reiki a je pociťována jako měkčí. Je to příjemná, láskyplná energie. Nech rozhodnout svůj cit, zda chceš raději pokračovat Gold-Reiki po ukončení základních stupňů Kundalini-Reiki nebo chceš zesílit proudění pomocí stupňů booster. Obě cestě se nevylučují. Vyzkoušej si, co ti lépe vyhovuje.

Předpokladem je ukončení základního vzdělání Kundalini-Reiki stupněm Kundalini-Reiki Mistr/učitel. Tři stupně Gold-Reiki zesílí a zjemní energii kundalini. Mezi zasvěceními by mělo být nejméně 7 dnů odstupu k zajištění širšího rozvoje energie. Uzavřením Gold-Reiki 3 jsi Gold-Reiki Mistr/učitel a můžeš do tohoto systému zasvěcovat i ostatní.

Cena certifikátu: Kč 800,-